EczaKutusu.com
Ana Sayfa Üye Kayıt Üye Girişi Müşteri Hizmetleri
Alışveriş Sepetiniz.Sepetinizde 0 Ürün Var.
Ana Sayfa
Müşteri Hizmetleri
Hesabım
Sepetim
İletişim

Besin Takviyeleri     Güzellik ve Bakım Ürünleri    Parfümler ve Deodorantlar     Şifalı Bitkiler    Makyaj Malzemeleri 

Kategoriler \ Besin Takviyeleri \ Vitaminler & Mineraller Özel Takviyeler \ Mineraller \ Çinko

GENRİSE KROM & ÇİNKO & SELENYUM TABLET


Favori Ürünlere Ekle

GENRİSE KROM & ÇİNKO & SELENYUM TABLET

Marka: GENRİSE
Model: KROM ÇİNKO SELENYUM


GENRİSE KROM & ÇİNKO & SELENYUM TABLET Detay Bilgisi

Chrom Zink Selenium - 500mg 100 Tablet


Chrom- Zink- Selenium, vücudumuz için gerekli olan başlıca mineral maddeleri kapsamaktadır. Krom, genel olarak vücutta kolesterol, yağ ve protein sentezi için hayati önem taşıyan bir mineraldir. Kan şekeri düzeyinin sabit kalmasını sağlar. Osteoporozla savaşta ve yaşlanmayı geciktirmede yardımcı olur. Damar sertliğine karşı koruyucudur. Krom biyolojik olarak insülinin etkisini arttıran, glikoz tolerans faktöründe oldukça etkili olan, önemli bir insülin ko-faktörüdür. İnsülin hormonu, açlık kontrolüne, enerji üretimini ayarlamaya, kas oluşumuna ve kolesterol kullanımına yardımcı olur. Özellikle sporcular ve çok enerji sarf edenler ( diyet sürecinde) için krom en değerli mineraldir. Çinko hücre çoğalması ile doku büyümesi ve yenilenmesini artırır. Çinko eksikliğinde pek çok cilt ve deri sorunu meydana gelir. Bağışıklık sisteminin düzenli çalışmasında, kan stabilizasyonunun korunmasında önemli rolleri vardır. Önemli bir antioksidandır. Selenyum, antioksidan etkili bir mineraldir. Dokuları, oksidasyonun yol açtığı zararlardan korumaya yardımcıdır. Bağışıklık sistemini güçlendirmek ve deri sağlığını arttırmak amacıyla da kullanılabilir.


İÇERİK

Mikrokristalize selüloz, Dekstroz monohidrat, Magnesiumstearat, çinkositrat, demirprofosfat, silisik asit, bakırsülfat, mangansülfat, sodyummolibdat, Krompikolinat, sodyumiyodid, sodyumselenat

KULLANIM ŞEKLİ

Günde 1 tablet Chrom-Zink- Selenium bol su ile alınmalıdır. Bu miktarlar, ürünlerin genel kullanıcı kitlesi için önerilen kullanım miktarını belirtir. Miktar kişisel ihtiyaçlarınıza ve yaşam tarzınıza göre değişkenlik gösterebileceğinden, size en uygun kullanım şeklini uzmanımıza danışmanızı öneririz.

DEĞER TABLOSU

Enerji ve besin öğeleri

/ 100 g

Tablet (500 mg)

RDA

Enerji

192kcal(816kj)

0,96kcal(4,08)kj

-

Karbonhidrat

48 g

240 mg

-

Protein

-

-

-

Yağ

-

-

-

Mineraller

/ 100 g

Tablet (500 mg)

RDA

Çinko

1000 mg

5 mg

33,3 %

Demir

1000 mg

5 mg

35,7 %

Silisyum

300 mg

1,5 mg

-

Bakır

200 mg

1 mg

-

Mangan

200 mg

1 mg

-

Molibden

16 mg

80 µg

-

Krom

12 mg

60 µg

-

Iyod

10 mg

50 µg

33,3 %

Selenyum

6 mg

30 µg

-

RDA= Günlük alınması tavsiye edilen miktar

- RDA değeri tespit edilmemiştir.

KULLANIM ŞARTLARI

Genrise Ürünleri oda sıcaklığında, direk güneş ışığı görmeyen bir yerde muhafaza ediniz.

Genrise ürünlerini açtıktan sonra içindeki pamuğu çıkararak muhafaza ediniz. Bilinenin aksine pamuk nem çeker, bu da nem çekebilen tabletlerde çatlamalara yada dağılmalara neden olabilir.

Genrise ürünlerini buzdolabında saklamayınız.

Hammaddelerinin doğal kokusu ve rengi çeşitli dış etmenlerle değişebilmektedir. Örneğin; bir bitkinin yetiştirildiği toprağın özellikleri, yetiştirilme sırasındaki sıcaklık ve nem gibi iklim koşulları, hatta bitkinin toplanma zamanı aynı bitkinin, farklı zamanlarda, farklı renk ve kokuya sahip olmasına neden olabilir. Genrise Vitamin, hiçbir ürününde yapay koku, tad ve renk maddesi kullanmadığı için, aynı Genrise ürününün farklı serilerinde koku ve renk değişiklikleri olabilir. Genrise Vitamin için esas teşkil eden ürünün saflığı, etkinliği ve güvenilirliğidir. Bu nedenle en yeni teknolojileri kullanarak ve mümkün olan en yüksek kalite standartlarında üretim yapar. Yaptığı sıkı kalite kontrol testleri ile de ürünlerinde son kullanma tarihinde dahi % 100 etiket güvencesini sağlar.

 

 
 
 
 
 

-Email Listesi
Email:
Not: Duyurulardan haberdar olmak için email adresinizi listeye ekleyebilirsiniz.
Kaydet  Çıkar


 İletişim | Sık Sorulanlar Hesap Numaraları | Sipariş ve Teslimat | Güvenlik | Üyelik |  Formlar | Servisler
Her Hakkı Saklıdır © 2007 Eczakutusu.com  | Kullanım SözleşmesiGizlilik |
                                                    

Eczakutusu.com sitesindeki tüm ürünler TARIM BAKANLIĞI onaylı, orijinal ve yasal ürünlerdir. Sahte, kaçak ve yasadışı olan ürünler web sitemizde satılmamaktadır. Hastalıklarınızın teşhis ve tedavisi için öncelikle doktorunuza başvurunuz.Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır. Sitemizdeki ürünler yardımcı bitkisel ürünlerdir.Eczakutusu.com'da yer alan yazılar ve görseller tavsiye niteliğinde olmayıp sadece bilgilendirme amaçlıdır.Tıbbi bir öneri yerine geçmez.Herhangi bir hastalığın tedavisi için bu bilgiler kullanılamaz.Sitemizde verilen bilgiler üretici ve/veya dağıtıcı firmaların sorumluluğu altındadır.

Ürün özellikleri ve görseller, firmaların web sayfalarında yer alan bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır.

KobiMaster E-Ticaret Çözümü