EczaKutusu.com
Ana Sayfa Üye Kayıt Üye Girişi Müşteri Hizmetleri
Alışveriş Sepetiniz.Sepetinizde 0 Ürün Var.
Ana Sayfa
Müşteri Hizmetleri
Hesabım
Sepetim
İletişim

Besin Takviyeleri     Güzellik ve Bakım Ürünleri    Parfümler ve Deodorantlar     Şifalı Bitkiler    Makyaj Malzemeleri 

Kategoriler \ Besin Takviyeleri \ Bitkisel Ürünler \ Sperm Azlığı

DİOSKORİDES 013 ECS SPERM AZLIĞI SET


Favori Ürünlere Ekle

DİOSKORİDES 013 ECS SPERM AZLIĞI SET

Marka: DİOSKORİDES
Model: SPERM AZLIĞI
Fiyatı: 109,26 TL+ KDV
KDV Dahil: 118,00 TL
Havale İndirimli: 112,10 TL


DİOSKORİDES 013 ECS SPERM AZLIĞI SET Detay Bilgisi

 

Tarım ve Köyişleri Bakanlığının 24.09.2007 Tarih ve 01-00010-00016-9 Sayılı İzni İle Üretilmiştir

Üretim Tesisleri ISO 9001:2000 ve HACCP Kalite Belgelerine sahiptir.

 

1 ) Çakşır Otlu Bitkisel Karışım

Çakşır Otu (Ferrula Elaeochytris)

Çemen Tohumu (Trigonella Foenum)

Zencefil (Zi ngiber of Ficinale)


Çakşır otu bitkisinin içeriğindeki tanen, saponin, reçine ve alkoloidler,çemen tohumundaki fosforlu organik bileşikler (futin), hidroliz sonucu diosgenin veren bir saponin, zencefildeki protein, yağ, nişasta, bazı B vitaminleri biokimyasal maddeleri erkeklerde cinsel gücü arttırıcı etki göstermektedir. Azosperm tedavisine yardımcı olur. Cinsel gücü arttırıcı etkisi, erkeklik hormonu bileşenlerini içeren diosgenin aktif maddesini etkilemesinden ileri gelmektedir.


2) Yulaflı Bitkisel Karışımı

Yulaf (Avena Sativa)

Sarı Kantaron (Hypericum F.)

Anason (Pimpinella Anisum)

Yulaf tanesi içeriğindeki sabit yağ, azotlu maddeler ve karbonhidrat (% 60),bulunur.Sarı kantaron bitkisindeki hypericin, flavonoid, karoten ve E vitamini, anason bitkisindeki uçucu yağ içerisinde bol miktarda anetol, bir çok mineral maddeler (Ca, Fe, Mg, P, K, Na, Zn gibi), tiamin, B6, A ve B vitamini biokimyasal maddeleri sayesinde vücutta bulunan serbest radikallerin atılmasını sağlar. Bunun sonucunda vücut rahatlar salgı bezleri çalışmaya başlar.


3 ) Deve Dikenli Bitkisel Karışım

Enginar (Cynara Scolymus)

Hindiba (Cichorium Intybus)

Deve Dikeni (Silybum Marianum)

Enginar bitkisinin yapraklarında tanen acı madde (sinarin) inulin ve flavonbulunur, hindiba bitkisindeki inulin, uçucu yağ, acı maddeler, minarellerin kaynağı olan dandelion, deve dikeni bitkisindeki slibin, silikristin ve silidanin biokimyasal maddeleri karaciğere zarar vermeden safra akımını arttırır. Karaciğerde kan akımını arttırarak yeni hücrelerin oluşmasını sağlar. Karaciğerin yeniden yapılanmasına yardımcı olur. Karaciğer vücudun rafinerisidir. Dolayısıyla karaciğerin sağlıklı olması erkeklerde cinsel gücün artmasına yardımcı olur.


4 ) Tarçın Çiçeği Bitki Tableti

Tarçın Çiçeği (Cinnamomum sp)

Aktif maddeleri, eterik yağ, nişasta, reçine, tarin. tarçınGüzel kokusu ve acı tadı ile iştah açar, bulantıyı giderir. Bağırsak gazlarına iyi gelir, ishali keser. Vücuda kuvvet ve ferahlık verir. Cinsel gücü arttırmaya yardımcı olur. Mikrop öldürücü etkisiyle besin zehirlenmelerine karşı koruyucu rol oynar.


Kullanımı : Gıda Takviyesi Olarak Günde 3 Kez, Yemeklerden Önce

Her üründen birer Tablet Alınması Önerilir.


Not: Doktorunuzun verdiği ilacı almayı devam ediniz. Hamile ve 12 yaş altı çocukların ürünlerimizi kullanmaması önerilir.


 

LGİ

Çakşır Otu bitkisinin içeriğindeki tanen, saponin, reçine ve alkoloidler, çemen tohıımundaki fosforlu organik bileşikler (futin), hidroliz sonucu diosgenin veren bir saponin, zencefildeki protein, yağ, nişasta,bazı B vitaminleri biokimyasal maddeleri erkeklerde cinsel gücü arttırmaya yardımcı olmaktadır. Azosperm tedavisine yardımcı olur. Cinsel gücü arttırmaya yardımcı etkisi, erkeklik hormonu bileşenlerini içeren diosgenin aktif maddesinden ötürü gelmektedir.

 

Yararı:

Erkeklerde sperm azlığı (azosperm) tedavisine yardımcı olur. 

 

Hastalıklarınızın teşhis ve tedavisi için öncelikle doktorunuza başvurunuz.Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.

Sitemizdeki ürünler yardımcı bitkisel ürünlerdir.  

 

 

SPERM AZLIĞI

 

AZOSPERM

 

KISIRLIK

 

Erkekte Kısırlık:

Erkekte sperm hücrelerinin üretiminde sayısal azlık (oligosperm), hareket azlığı (astenosperm) veya yokluğu (azosperm), hücrelerin kümelenmeleri (aglütinasyon)  gibi nedenler tek başına olabileceği gibi bütün bu faktörler bir arada bulunabilir. Bazen, sperm hücresi, sperm kanallarının tıkalı olması nedeniyle dışarı çıkamaz (tıkanıklığa bağlı azospermi) veya hücre yapımının olmayışı ile ilgili olan yapısal azospermi görülebilir.

 

Sperm sayı ve kalitesini etkileyen nedenler:

Sperm yapımı ve olgunlaşmasına ait problemler, erkek kısırlığı nedenleri arasında en geniş grubu oluşturur. Sperm hücreleri, yeterli sayı, şekil veya hareket özelliklerinde olmamaları nedeniyle yumurtayı döllemeyebilirler.

Spermatogenez (sperm yapım ve olgunlaşması) üzerine olumsuz etkisi olan birkaç faktör vardır.

Bazı enfeksiyon hastalıkları üreme organlarını etkileyerek testislerde sperm yapımını bozabilirler. Ergenlik çağından sonra geçirilen kabakulak hastalığının %25 oranında infertiliteye sebep olması en iyi bilinen örnektir.

Hormonal eksiklikler: Sperm yapımını sağlayan FSH ve LH hormonlarındaki düzensizlikler en sık görülen şeklidir.

İmmünolojik bozukluklar: Bazı erkekler, kendi spermlerine karşı antikorlar oluşturarak, sperm hareketlerinin bozulmasına veya aglütinasyonlara (spermlerin başlarından veya kuyruklarından yapışarak hareket yeteneğini kaybetmesi) neden olabilirler.

Varikosel:Testisler skrotum adı verilen torba yapıları içinde bulunurlar. Skrotumdaki venlerin varisleşmesi (varikosel) de sperm kalitesini bozabilir. Varikosel, erkek hastalarda %21-41 oranında görülür. Benzer bir durum bacaklarda damarların genişlemesi ile olan varislere benzer. Testiste olduğunda varikosel adını alır. İleri derecelerde ağrıya neden olabilir.

Çevresel faktörler  ve hayat tarzı sperm kalitesini etkileyebilir. Çalışma ortamındaki uçucu gazlar (boya, mobilya, akü sanayi), radyasyona maruz kalma ve bazı kanser tedavileri de geçici veya kalıcı olarak sperm yapımını durdurabilir.

Genetik olarak bazı erkeklerin Y kromozomunda bulunan gen değişiklikleri, sperm hücrelerinin azlığı veya yokluğuna neden olabilir.

Sperm kanallarında tıkanıklıklar:

Sperm kanallarındaki tıkanıklıklar, spermin geçişine kısmen veya tamamen (oligospermi, azospermi) engel olabilir. Bu durum doğuştan olabileceği gibi daha sonra oluşan enfeksiyonlara ve ameliyat yan etkilerine bağlı olarak da ortaya çıkabilir.

Cinsel ilişkiye ait problemler:

Empotans (sertleşme problemleri) veya erken boşalma, bu grupta yer alan sebeplerdir.

 

UYARI

Sitedeki yazılar çeşitli yayınlardan faydalanılarak hazırlanmış olup sadece gösteri amaçlıdır. Sitedeki bilgilerin her hangi bir şekilde kullanımından dolayı doğacak olumsuz sonuçlardan www.eczakutusu.com ve ilgili kişiler sorumlu değildir.


DİOSKORİDES 013 ECS SPERM AZLIĞI SET İle Uyumlu Ürünler

AVICENNA ERKEK KUVVET MACUNU

Fiyatı: 13,00 TL KDV Dahil


SEPENATURAL DEMİR DİKENİ (TRİBULUS TERRESTRİS) KAPSÜL

STOKLARDA MEVCUT

Fiyatı: 27,00 TL KDV Dahil


VEGANATUREL DEMİR DİKENİ KAPSÜL

STOKLARDA MEVCUT

Fiyatı: 61,50 TL KDV Dahil


VEGANATUREL DAMİANA KAPSÜL

YENİDEN STOKLARA GELMESİ BEKLENİYOR

Fiyatı: 39,00 TL KDV Dahil


VEGANATUREL ALFALFA LEAF

STOKLARDA MEVCUT

Fiyatı: 32,50 TL KDV Dahil

 

 
 
 
 
 

-Email Listesi
Email:
Not: Duyurulardan haberdar olmak için email adresinizi listeye ekleyebilirsiniz.
Kaydet  Çıkar


 İletişim | Sık Sorulanlar Hesap Numaraları | Sipariş ve Teslimat | Güvenlik | Üyelik |  Formlar | Servisler
Her Hakkı Saklıdır © 2007 Eczakutusu.com  | Kullanım SözleşmesiGizlilik |
                                                    

Eczakutusu.com sitesindeki tüm ürünler TARIM BAKANLIĞI onaylı, orijinal ve yasal ürünlerdir. Sahte, kaçak ve yasadışı olan ürünler web sitemizde satılmamaktadır. Hastalıklarınızın teşhis ve tedavisi için öncelikle doktorunuza başvurunuz.Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır. Sitemizdeki ürünler yardımcı bitkisel ürünlerdir.Eczakutusu.com'da yer alan yazılar ve görseller tavsiye niteliğinde olmayıp sadece bilgilendirme amaçlıdır.Tıbbi bir öneri yerine geçmez.Herhangi bir hastalığın tedavisi için bu bilgiler kullanılamaz.Sitemizde verilen bilgiler üretici ve/veya dağıtıcı firmaların sorumluluğu altındadır.

Ürün özellikleri ve görseller, firmaların web sayfalarında yer alan bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır.

KobiMaster E-Ticaret Çözümü