EczaKutusu.com
Ana Sayfa Üye Kayıt Üye Girişi Müşteri Hizmetleri
Alışveriş Sepetiniz.Sepetinizde 0 Ürün Var.
Ana Sayfa
Müşteri Hizmetleri
Hesabım
Sepetim
İletişim

Besin Takviyeleri     Güzellik ve Bakım Ürünleri    Parfümler ve Deodorantlar     Şifalı Bitkiler    Makyaj Malzemeleri 

Kategoriler \ Besin Takviyeleri \ Bitkisel Ürünler \ Sedef

DİOSKORİDES 030 SDF SEDEF SET


Favori Ürünlere Ekle

DİOSKORİDES 030 SDF SEDEF SET

Marka: DİOSKORİDES
Model: SEDEF HASTALIĞI
Fiyatı: 109,26 TL+ KDV
KDV Dahil: 118,00 TL
Havale İndirimli: 112,10 TL


DİOSKORİDES 030 SDF SEDEF SET Detay Bilgisi

 

Tarım ve Köyişleri Bakanlığının 24.09.2007 Tarih ve 01-00010-00022-1 Sayılı İzni İle Üretilmiştir

Üretim Tesisleri ISO 9001:2000 ve HACCP Kalite Belgelerine sahiptir.

 

030 SDF - SEDEF İÇİN YARDIMCI SET


1) Lavanta Çiçeği-Aynısafa Karışımı

Lavanta Çiçeği (Lavandula A. Miller)

Aynı Safa ( Calendula officinalis)

Lavanta çiçeği içeriğindeki pinen, cineol,bornaol, organik asitler ve bol miktarda tanen, aynı safa bitkisindeki uçucu yağlar, tanen, erbutin, ericolin biokimyasal maddeleri deri sorunlarına iyi gelmektedir.


2) Biberiyeli Bitkisel Karışım

Biberiye (Rosmarimus O.)

Civan Perçemi (Achillea Milefolium)

Sarı Kantaron (Hyperciumferforatum)

Okaliptüs (Eucalyptus Sp.)

Biberiye bitkisinin içeriğindeki monoterpenlerve terpenoid oksitler, civan perçemi bitkisinin yeşil kısımları ve çiçek açma devresinde C Vitamini ve karoten, bütün organlarında eterik yağlar. Glikoalkloidlerden ahilin ve ahiletin, okaliptüs bitkisindeki acı madde, rezin ve okaliptol, sarı kantaron bitkisindeki hypericin, flavonoit, biokimyasal maddeleri sayesinde beyin tarafından üretilen asetilkolin adlı bir kimyasalın parçalanmasını önleyen acetyleholinestrase adlı kimyasallar mevcuttur, bunun sonucu olarak da vücudu zinde tutar,


3 ) Sarımsak Bitki Tableti

Sarımsak (Allium sativum)

A.B.C Vitaminleri Şekerler Sarımsağa özel koku ve lezzetini veren kükürtlü bir uçucu yağ ve alicin maddesi içermektedir.

Sarımsak acı lezzetiyle iştah açıcı ve allicin maddesi ile mikrop öldürücüdür. Kanda oluşan pıhtıları çözen sistemi aktive etmektedir.Kanda pıhtılaşmayı sağlayan hücrelerin bu eğilimini azaltmaktadır. Dolayısıyla kanı sulandırır. Sarımsak doğal antibiyotik olduğundan ötürü egzama yaralarındaki iltihabı kurutmaya yardımcıdır.


4) Bitki Aromalı Krem

Bitki özleri kremi sedefli bölgeye sürülmeden önce yara ve kabuk oksijenli suyla temizlenir. bir miktar sürülüp iyice yedirene kadar ovulur. Gazlı bezle sarılır birkaç saat sonra açılır. Günde iki kez tekrarlanır.

Kullanımı : Gıda Takviyesi Olarak Günde 3 Kez, Yemeklerden Önce

Her üründen birer Tablet Alınması Önerilir.


NOT : Doktorunuzun verdiği ilacı almaya devam ediniz. Hamile ve 12 yaş altı çocukların ürünlerimizi kullanmaması önerilir.

BİL

Lavanta çiçeği içeriğindeki pinen, cineol, bornaol, organik asitler ve bol miktarda tanen, aynı safa bitkisindeki uçucu yağlar, tanen, erbutin, ericolin biokimyasal maddeleri deri hastalıklarında faydalı, sedef hastalığı tedavisine yardımcı olur.

 

Yararı:

Sedef hastalığı tedavisinde yardımcıdır

Hastalıklarınızın teşhis ve tedavisi için öncelikle doktorunuza başvurunuz.Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.

Sitemizdeki ürünler yardımcı bitkisel ürünlerdir.

 

SEDEF HASTALIĞI

 

SEDEF HASTALIĞI TEDAVİSİ

 


Beyaz kalın pullarla kaplı kırmızı plaklarla belirgin deri hastalığı. Sedef hastalığı çok yaygın (nüfusun %2 ila 3'ünde görülür), tehlikesiz ama süreğenliği ve nüksetmesiyle can sıkıcı bir deri hastalığıdır. nedeni belli değildir. Bazen ailevi bir etmen (sedef hastalığı olgularının %20'si doğrudan ya da yan akrabalarda gmrülür) ya da ruhsal bir etmen rol oynar (ruhsal gerilim, stres, korku vb).
Sedef hastalığı kırmızı plakların ve pulların büyüklüğüne göre çeşitli görünümler alır:damla biçiminde sedef hastalığı, para biçiminde sedef hastalığı. Sedef hastalığı çoğu zaman iğri büğrü kenarlı geniş plaklardan oluşur. Buna yaygın sedef hastalığı denir. Sedef hastalığı bütün vücuda yayılabilir, ama bakışımlı olarak dirseklerde, dizkapaklarında ve kuyruksokumu bölgesinde daha çok görülür. Bir sıyrık ya da bir batma noktasında belirebilir. Ekrem kıvrımlarında görülen sedef hastalığı suludur ve intertrigo görünümündedir; el ayası ve tabandaki sedef hastalığı çoğunlukla irinli kabarcıklar halindedir. saçlı deride ve tırnaklarda da sedef hastalığına rastlanır. Teşhis, pulların sistematik olarak kaşınmasıyla ve bunun arkasından gelen kanama noktalarının belirmesiyle doğrulanır.
Sedef hastalığının evrimini önceden bilmenin olanağı yoktur. Hastalık birbirini kovalayan nöbetler halinde nüksedebildiği gibi kısa ya da uzun iyileşme sürelerinden sonra da nüksedebilir. ihtilatları nadirdir. Çok kez zamansız bir tedavinin arkasından ortaya çıkan eritrodermiden başka, en önemli ihtilatı iltihaplı tipteki sedef hastalığı romatizmasıdır.

(Konuyla ilgili sık aranan kelimeler; sedef tedavisi, sedef hastalıgı, sedef hastalığı tedavisi, sedef tedavi)
 

 

UYARI

Sitedeki yazılar çeşitli yayınlardan faydalanılarak hazırlanmış olup sadece gösteri amaçlıdır. Sitedeki bilgilerin her hangi bir şekilde kullanımından dolayı doğacak olumsuz sonuçlardan www.eczakutusu.com ve ilgili kişiler sorumlu değildir.

 


DİOSKORİDES 030 SDF SEDEF SET İle Uyumlu Ürünler

DİOSKORİDES 006 SDK SEDEF KREM

Fiyatı: 35,00 TL KDV Dahil


AGEMA SEDEF KREM

YENİDEN STOKLARA GELMESİ BEKLENİYOR

Fiyatı: 21,00 TL KDV Dahil

 

 
 
 
 
 

-Email Listesi
Email:
Not: Duyurulardan haberdar olmak için email adresinizi listeye ekleyebilirsiniz.
Kaydet  Çıkar


 İletişim | Sık Sorulanlar Hesap Numaraları | Sipariş ve Teslimat | Güvenlik | Üyelik |  Formlar | Servisler
Her Hakkı Saklıdır © 2007 Eczakutusu.com  | Kullanım SözleşmesiGizlilik |
                                                    

Eczakutusu.com sitesindeki tüm ürünler TARIM BAKANLIĞI onaylı, orijinal ve yasal ürünlerdir. Sahte, kaçak ve yasadışı olan ürünler web sitemizde satılmamaktadır. Hastalıklarınızın teşhis ve tedavisi için öncelikle doktorunuza başvurunuz.Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır. Sitemizdeki ürünler yardımcı bitkisel ürünlerdir.Eczakutusu.com'da yer alan yazılar ve görseller tavsiye niteliğinde olmayıp sadece bilgilendirme amaçlıdır.Tıbbi bir öneri yerine geçmez.Herhangi bir hastalığın tedavisi için bu bilgiler kullanılamaz.Sitemizde verilen bilgiler üretici ve/veya dağıtıcı firmaların sorumluluğu altındadır.

Ürün özellikleri ve görseller, firmaların web sayfalarında yer alan bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır.

KobiMaster E-Ticaret Çözümü